تلفن : 07137867100

پروژه سنگ کلیزا | کارخانه سفیر سنگ پارسه

آیا سنگ های لایم استون مناسب هستند؟

زمانی که تصمیم بزرگی برای طراحی  می گیرید و می خواهیداز سنگ  لایم استون از جمله سنگ کلیزا استفاده کنید با این سوال مواجه می شوید که آیا این سنگ  مناسب می باشد؟ وقتی به تغییر چیزی در یک فضای خاص فکر می‌کنید و تمایل به اضافه کردن  لایم استون دارید، می‌خواهید مطمئن شوید که از نتیجه کار راضی خواهید بود. یک راه خوب برای اینکه قبل از حرکت به جلو به خودتان آرامش دهید این است که مزایا و معایب لایم استون را در نظر بگیرید. در اینجا اطلاعاتی درباره  سنگ  کلیزا برای ملموس تر شدن موضوع که به تصمیم گیری  شما کمک می کند توضیح داده شده است.

 

 زیبایی منحصر به فرد

لایم استون کلیزا سنگی  است که می توان از آن برای تزئین هر فضایی استفاده کرد. لایم استون ساخته شده از سنگ آهکی که دارای بافت های زیبا و طبیعی هستند زیرا از مواد معدنی ساخته شده اند که به طور طبیعی در طول هزاران سال بر روی سطح زمین می نشینند.سنگ کلیزا  را می توان در داخل یا خارج استفاده کرد تا ظاهری زیبا به هر فضایی بدهد.

 

دوام 

لایم استون در مقایسه با سنگ های دیگر مانند مرمر ماندگاری متوسط تری دارد. این سنگ به سختی سنگ های دیگر نیست، اما هنوز هم یک سنگ بسیار معقول برای کفپوش و حتی نمای بیرونی است. در مقایسه با چوب، چینی و وینیل قوی تر  است. اگر از لایم استون خود مراقبت می کنید، می تواند برای مدت طولانی در حالت خوب باقی بماند و ظاهری آرامش بخشی را که می خواهید در داخل یا اطراف خانه به شما بدهد.

 

اندازه های قابل تنظیم

لایم استون در اندازه‌های مختلفی وجود دارند، زیرا سنگ به راحتی برش داده می‌شود و به هر اندازه‌ای شکل می‌گیرد. در واقع، یکی از دلایل محبوبیت لایم استون کلیزا و سفارش این سنگ این است  که مشتریان می‌توانند آنچه را که می‌خواهند انتخاب کنند و مجبور نیستند به دلیل متریالی که انتخاب می‌کنند  طرح خود را تغییر دهند.

 

 

تطبیق پذیری

لایم استون یک سنگ همه کاره است که تقریباً در هر جایی در داخل یا خارج از خانه شما قابل استفاده است. این سنگ در مقایسه با سنگ های دیگر نرم تر است و می توان آن را به اندازه های مختلف برش داد. هنگامی که از آن به عنوان کف استفاده می شود، نرمی آن در زیر پاهای برهنه به خوبی احساس  می شود، لایم استون نیز روی دیوارهای حمام و در قسمت های دیگر عالی به نظر می رسند. رنگ طبیعی چیزی است که هرگز از مد

 نمی افتد.

 

تعمیر و نگهداری منظم

لایم استون سنگی  است که اگر می خواهید زیبایی طبیعی خود را حفظ کنید، با گذشت زمان نیاز به نگهداری دارد. متخلخل است بنابراین برای محافظت از آن در برابر لکه ها باید به خوبی مهر و موم شود. این آب بندی لازم نیست اغلب اتفاق بیفتد، اما باید برای کمک به نگه داشتن آن انجام شود.